Ukrainian (UA)Russian (CIS)English (United Kingdom)Poland (Pl)

м. Львів пл. Міцкевича, 6/7 (кут в. Коперника)
тел.: (032) 255 52 24
моб.: (096) 313 99 85

DEMETRIOS

Визнаний еталон бездоганної якості і витонченого смаку - це найбільш точні характеристики цього бренду. В колекціях DEMETRIOS можна знайти поєднання простоти та вишуканості, а також елегантну розкіш. Весільні сукні цього бренду сидять завжди бездоганно на фігурі, перетворюючи будь яку дівчину в принцесу.

Więcej…
 
JUSTIN ALEXANDER

Відкриємо нареченим один секрет: насравді не існує ніякого дизайнера на ім"я Джастін Александер (Justin Alexander).  Існує британець на ім"я Ян Стюарт (Ian Stuart) засновник марки Ian Stuart, який любить шити надзвичайно красиві дорогі весільні сукні для високостатусних осіб. В якийсь момент дизайнер задумався про тих потенційних клієнток, котрим дуже подобається те, що він робить, але вони не можуть витратити на покупку весільного вбрання суму від двох тисяч фунтів стерлінгів. Для них Ian Stuart створив марку - правильно! JUSTIN ALEXANDER.

Więcej…
 
Як правильно підібрати весільну фату

Як правильно підібрати весільну фату? - часто запитують наші клієнтки.

В першу чергу, фата повинна підкреслювати сукню, зачіску, підходити до тематики вашого весілля, а також до особистості нареченої.

Więcej…
 
5 порад для нареченої

Більшість дівчат, приходячи у салон весільних суконь приблизно знають, який фасон сукні вони б хотіли (рибка, пишна сукня, сукня з пониженим корсетом і т.д.). І не завжди хочуть прислухатися до порад продавців приміряти щось інше, щось що не відповідає їхнім уявним бажанням.

1. Перша порада весільного салону "Алессія"

Więcej…
 
Зберігання весільної сукні

Ви стільки часу витратили на пошуки вашої ідеальної весільної сукні. Ви чарівно виглядали на своєму весіллі в даній сукні, ваш наречений втратив дар мови, коли побачив таку красу перед собою. Ви були просто неперевершеною, у сукні всіх ваших мрій.

Що ж робити, щоб дана сукня не втратила всієї свої елегантності та привабливості після весілля? Щоб ви могли і через деякий час дістати її зі спеціальної «весільної» коробки та милуватися нею, повертаючись спогадами до цього величного дня у вашому житті.

Więcej…
 
Весільна зачіска, якою вона повинна бути

Класика

Який стиль сукні Ви б не вибрали, зібране волосся – ідеальне вирішення для весільної зачіски. Це класика жіночності, і при вірному підході вона підійде кожній дівчині. Такі зачіски витримають будь-яку погоду та ритм, в якому пройде Ваш весільний день. Зачіска відмінно підійде для волосся різної довжини. Вони можуть бути вкладені у гладкий пучок балерини, сколоті зверху, або ж зібрані романтичними прядками, відкриваючи обличчя нареченої.

Więcej…
 
Вибираємо весільну сукню…

Пошук весільної сукні потрібно починати з гарного настрою. Позитивний заряд і настрій просто необхідні. Вибирати весільну сукню в поганому настрої не потрібно, адже можна зіпсувати собі враження від цього процесу, а від примірок потрібно отримувати задоволення !!!

Хто сказав, що пишні сукні залишилися у вчорашньому дні, і що в пишних спідницях сучасна наречена почувається некомфортно?

Więcej…
 


Шукайте нас в соцмережах: