Ukrainian (UA)Russian (CIS)English (United Kingdom)Poland (Pl)

м. Львів пл. Міцкевича, 6/7 (кут в. Коперника)
тел.: (032) 255 52 24
моб.: (096) 313 99 85

Зберігання весільної сукні

Ви стільки часу витратили на пошуки вашої ідеальної весільної сукні. Ви чарівно виглядали на своєму весіллі в даній сукні, ваш наречений втратив дар мови, коли побачив таку красу перед собою. Ви були просто неперевершеною, у сукні всіх ваших мрій.

Що ж робити, щоб дана сукня не втратила всієї свої елегантності та привабливості після весілля? Щоб ви могли і через деякий час дістати її зі спеціальної «весільної» коробки та милуватися нею, повертаючись спогадами до цього величного дня у вашому житті.

 

Весілля відбулося, через переживання, метушню, щільний графік у день весілля важко не забруднити плаття. Краплі вина чи шампанського, сліди декоративної косметики, сірувата кромка по низу спідниці, всі ці забруднення необхідно негайно почистити, бо в противному випадку вони можуть залишити після себе плями, які вже буде надзвичайно важко вивести з делікатних тканин вашого плаття через деякий час.

Але не варто переривати щасливий настрій, та надзвичайно позитивні емоції після вдало відсвяткованого весілля буденною рутиною. Не потрібно самостійно братися до затирання чи прання вашої сукні різними порошками чи рідинами для вибілювання тканини, а тим паче прати сукню у пральній машині. Ви можете не передбачити як поведе себе тканина та оздоблюючі елементи після прання, а тим самим збільшуєте ризик зіпсувати вашу весільну сукню. Можливо ваша сукня пошита з дуже ніжних тканин, і використовуючи хімічні засоби ви ризикуєте сильно зіпсувати її.

Найкраще звернутися до весільного салону в якому ви купували свою сукню. У них беззаперечно є досвід у чистці весільних суконь, їхній досвід дозволить відновити попередній стан вашої сукні.

Перед тим як запакувати на тривале зберігання вашу сукню, бажано зрізати всі металеві гачки, адже з часом вони можуть поржавіти та залишити на вашому платті небажані плями. Ці елементи бажано зберігати в окремому мішечку разом з платтям.

Коли ви забрали плаття з чистки, не варто його зберігати в поліетиленовому кульку. Краще витягнути його, оскільки це може призвести до пожовтіння вашого весільного вбрання. Також не бажано зберігати його тривалий час на вішаку у шафі, адже важке плаття, що висить на петлях, може під власною вагою здеформувати корсет.

Найкраще взяти велику картонну чисту коробку та акуратно скласти плаття. Перед тим коробку можна вистелити чистим матеріалом. Можна вивернути плаття на виворіт, або ж завернути у чисту не синтетичну тканину. Пам’ятайте, що навіть запаковане у коробку плаття, піддається негативним впливам зміни температури чи вологості повітря. Отож не варто зберігати його у підвалах чи на балконах.

 

Шукайте нас в соцмережах: