Ukrainian (UA)Russian (CIS)English (United Kingdom)Poland (Pl)

м. Львів пл. Міцкевича, 6/7 (кут в. Коперника)
тел.: (032) 255 52 24
моб.: (096) 313 99 85

5 порад для нареченої

Більшість дівчат, приходячи у салон весільних суконь приблизно знають, який фасон сукні вони б хотіли (рибка, пишна сукня, сукня з пониженим корсетом і т.д.). І не завжди хочуть прислухатися до порад продавців приміряти щось інше, щось що не відповідає їхнім уявним бажанням.

1. Перша порада весільного салону "Алессія"

- міряйте всі моделі, які вам пропонують, принаймні у перших відвіданих вами салонах, поки ви чітко не побачили і не зрозуміли, в чому вам все-таки краще. Не раз буває так, що сукня, яка вам страшенно подобається з Інтернету на картинці, або в каталозі, зовсім не так виглядає на нареченій, як уявлялося, і навпаки. Ми не раз ставали свідками того, що наречена шукала вузьку сукню, але відчувши на собі СВОЮ пишну сукню, зупиняла свій вибір на ній, і вже не хотіла її знімати.

 

2. Вибір весільної сукні - це все-таки не проста задача. Намагайтеся в процесі підбору сукні чітко для себе визначити, яка сукня вам подобається, а яка не дуже, і занотовуйте це. Для того, щоб ви потім не заплуталися остаточно, і змогли зробити вибір. Будьте сконцентрованими.

3. Виберіть максимум 5 суконь, які вам сподобалися, і методом порівняння і відкидання зупиніть свій вибір на одній. Часто в салонах записують код, чи назву моделі, яку ви собі вподобали, та ціну. Зберігайте ці візитки, та переглядайте їх на сайті салону. При потребі прийдіть і приміряйте сукню, яка вам сподобалась і 2 і 3 рази, для того, щоб ви були впевнені в своєму виборі. Не встидайтеся прийти і ще раз поміряти.

4. Вибираючись на пошуки весільної сукні, беріть з собою тільки тих людей, які вам щиро дадуть хорошу пораду, яким ви довіряєте, і до смаку і вподобань яких ви прислухаєтесь. Це важливо !!!

5. Не забувайте, похід по весільним салонам - це як не крути, подія позитивна. Отримуйте від примірок весільних суконь задоволення !!!

 

Шукайте нас в соцмережах: