Ukrainian (UA)Russian (CIS)English (United Kingdom)Poland (Pl)

м. Львів пл. Міцкевича, 6/7 (кут в. Коперника)
тел.: (032) 255 52 24
моб.: (096) 313 99 85

Як правильно підібрати весільну фату

Як правильно підібрати весільну фату? - часто запитують наші клієнтки.

В першу чергу, фата повинна підкреслювати сукню, зачіску, підходити до тематики вашого весілля, а також до особистості нареченої.

Ось чому вибір фати буває не завжди простим. При купівлі фати, бажано одразу уявляти, якою б ви хотіли бачити вашу весільну зачіску, щоб розуміти, чи підійде та чи інша фата до весільної зачіски. Також дуже важливим є підбір фати до сукні. Адже вони повинні гармонійно разом виглядати і створювати єдиний образ.

Немає жодних конкретних правил у виборі фати. Кожна наречена робить свій вибір індивідуально, виходячи в основному зі свого зовнішнього вигляду, форми фати та комфорту !!!

Щодо оздоблення фати, тут теж важливо втримати рівновагу. Так, наприклад, якщо сукня оздоблена великою кількістю камінців, кришталиків та бісером, не обов"язково підбирати до неї таку ж розшиту фату. В такому випадку, фата повинна бути вже на другому місці, і тільки підкреслювати красу і багатство сукні, а не конкурувати з сукнею !!! Це стосується і мереживних суконь. Якщо ви зупинили свій вибір саме на такій сукні, не обов"язково купувати 3-шарову фату з мереживом. Можна взяти класичну неоздоблену фату, або ж оздоблену тонкою лінією бісеру. Вийнятком можуть бути одно-, та двошарові довгі фати, які не перенасичують та не обтяжують загальний образ нареченої.

Але в процесі вибору фати, ми намагаємось дотримуватись наступних принципів:

1. до пишних суконь підходять фати короткі, пишні та середньої довжини. В залежності від матеріалу сукні - красиво виглядають також довгі фати, якщо вони не губляться на фоні спідниці, або шлейфу;

2. до приталених суконь, та суконь силуету "рибка" - гарно підходять подовжені фати, довгі, а також одношарова фата-шлейф;

3. Різноманітні вуальки підходять до коротких вінтажних весільних суконь.

 

Шукайте нас в соцмережах: