Ukrainian (UA)Russian (CIS)English (United Kingdom)Poland (Pl)

м. Львів пл. Міцкевича, 6/7 (кут в. Коперника)
тел.: (032) 255 52 24
моб.: (096) 313 99 85

JUSTIN ALEXANDER

Відкриємо нареченим один секрет: насравді не існує ніякого дизайнера на ім"я Джастін Александер (Justin Alexander).  Існує британець на ім"я Ян Стюарт (Ian Stuart) засновник марки Ian Stuart, який любить шити надзвичайно красиві дорогі весільні сукні для високостатусних осіб. В якийсь момент дизайнер задумався про тих потенційних клієнток, котрим дуже подобається те, що він робить, але вони не можуть витратити на покупку весільного вбрання суму від двох тисяч фунтів стерлінгів. Для них Ian Stuart створив марку - правильно! JUSTIN ALEXANDER.

Ведучим дизайнером цієї ліній був назначений Тоні Ментель (Tony Mentel). І та, і інша команди ставали лауреатами престижних американських премій за кращий весільний дизайн. Їх сукні прикрашають велику кількість обкладинок журналів Європи та Америки. Їх весільне вбрання обирають дуже вимогливі наречені.

Сьогодні цей бренд один із самих популярних та відомих у світі весільної моди. Талановиті руки майстрів, створюють такі сукні, які здатні будь яку дівчину, що не володіє ідеальною фігурою, перетворити в тендітну та вишукану леді. Їх секрет сховано в створенні конструкції корсету весільної сукні, так як вони шиють свої шедеври за  ескізами часів Марії-Антуанетти і вікторіанської епохи. Створення оригінальних старовинних суконь високого класу з силуетом пісочного годинника - візитна карточка JUSTIN ALEXANDER в індустрії весільної моди. Такі наряди дають можливість нареченій відчути, що весільне вбрання створене саме для неї.

Хосе Діас став ведучим дизайнером торгової марки JUSTIN ALEXANDER і прийняв керівництво над нею у 2006 році. Його кумирами являються Грейс Келлі і Одрі Хепберн. У сукнях від цього майстра успіх гарантовано будь-якій жінці.

Він виріс в сім"ї художників в Нью-Йорку, любов до мистецтва у нього була заложена ще з дитинства, що і визначило подальший вибір професії. Протягом довгого часу він працював дизайнером одягу в Лос-Анжелесі, створюючи вбрання для багатьох знаменитостей. Його улюбленими клієнтками залишаються до тепер Єва Лонгорія, Сінді Кроуфорд, Камерон Діаз, Пола Абдул, Тайра Бенкс.

 

Шукайте нас в соцмережах: