Ukrainian (UA)Russian (CIS)English (United Kingdom)Poland (Pl)

м. Львів пл. Міцкевича, 6/7 (кут в. Коперника)
тел.: (032) 255 52 24
моб.: (096) 313 99 85

DEMETRIOS

 

Будинок моди DEMETRIOS - це ікона стилю у весільному бізнесі. Найкращі моделі весільних колекцій вражають своєю довершеністю, так як в них гармонійно поєднано шик та елегантність. Вишукані весільні сукні цього бренду продаються в більше ніж 40 країнах світу. Головний європейський салон цього бренду, якому не потрібна шумна реклама був відкритий у 2004 році в Мілані. Маючи своїх постійних шанувальників та клієнтів, виставки цього будинку моди відбуваються в закритому форматі виключно для гуртових покупців.


Ім"я Джеймса Еліаса Деметріоса добре відоме в індустрії весільної моди. Його батьківщина - Греція, Пірей. Але ще в дитинстві він з родиною переїхав до США, де вони відкрили невеликий магазин "Все для весілля". На сьогоднішній день, можна сказати без перебільшень, видатний дизайнер весільної моди. Він володіє власним індивідуальним стилем. В 1980 році Джеймс Деметріос створює власну компанію "Ilissa", а в 1990-х  видає власний журнал "For Bride", який друкувався міліонним тиражем.


Його колекції кожного року поповнювалися 50 новими моделями весільних суконь. Ніжні якісні тканини, мережива дозволяють створювати ідеальні сукні, які пронизані духам вишуканості та елегантності. Адже саме такою повинна бути наречена.

 

Шукайте нас в соцмережах: