Ukrainian (UA)Russian (CIS)English (United Kingdom)Poland (Pl)

м. Львів пл. Міцкевича, 6/7 (кут в. Коперника)
тел.: (032) 255 52 24
моб.: (096) 313 99 85

Весільна зачіска, якою вона повинна бути

Класика

Який стиль сукні Ви б не вибрали, зібране волосся – ідеальне вирішення для весільної зачіски. Це класика жіночності, і при вірному підході вона підійде кожній дівчині. Такі зачіски витримають будь-яку погоду та ритм, в якому пройде Ваш весільний день. Зачіска відмінно підійде для волосся різної довжини. Вони можуть бути вкладені у гладкий пучок балерини, сколоті зверху, або ж зібрані романтичними прядками, відкриваючи обличчя нареченої.

 

Локони в тренді

Варіанти їх викладення в зачасці близькі до безмежності і від елегантності і дещо строгої «холодної хвилі» до романтичних та весняних локонів. Гладкі біля коріння і викладені м»якими хвилями локони підійдуть до силуету «рибка». А легкі та розсипчасті локони завершать сучасний образ нареченої.

Коса – в колосок

У весільних трендах коса – на піку своєї популярності. Заради неї Наречені готові відкласти весілля, щоб відростити чи наростити волосся. Класична коса, дещо розтріпаний французький колосок, який спадає на одне плече, середньовічні сплетіння в складний узор – стилістам є над чим працювати. Головне правило коси в цьому сезоні: вона не повинна бути тугою Вітається ефект незавершеності зачіски.

Об»ємні зачіски

Волоссю ніколи не зашкодить лишній об»єм  - і мова йде не тільки про довгі локони, але і про короткі стрижки. Об»ємні весільні укладки актуальні в цьому сезоні, як ніколи раніше. В моду увірвались зачіски з нарощеним волоссям, об»ємними пучками волосся і високими начосами в стилі модерн.

 

Шукайте нас в соцмережах: